Opłaty za obiady

Uwaga!!!

Pełna opłata za obiady na m-c kwiecień 2024 roku wynosi:

​dla ucznia - 102,00 zł

dla pracownika szkoły - 170,00 zł

Stołówka rozpoczyna wydawanie obiadów od 6 września 2023 roku. Osoby z odliczeniami za posiłki (np wycieczki ) proszone są o zgłoszenie się do Kierownika świetlcy p. Grażyny Paulus w celu wyliczenia kwoty za obiady.

Wymagany termin wpłat od 01 do 06 każdego m-ca 2023/2024r,

Nie dokonujemy obliczeń we własnym zakresie. Uczniowie dostarczają w/w wymienionym terminie potwierdzenie opłaty za posiłki albo w formie papierowej lub zdjęcia w telefonie. Potwierdzenie opłaty decyduje o korzystaniu ze stołówki szkolnej - brak opłaty za obiady wstrzymuje wydawanie posiłków.

STOŁÓWKA SZKOLNA

Na stronie internetowej szkoły w zakładce stołówka znajdują się:

-  Procedury COVID 19

·      - Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej.

·      - Jadłospis na dany tydzień.

·      - Opłaty za obiady na dany miesiąc podane będą na stronie internetowej zawsze 01 - go dnia tego m-ca.

Koszt jednego obiadu:

Uczniowie – 6,00 zł

Pracownicy – 10,00 zł

UWAGA !

Od roku 2018  opłaty za obiady dokonywane są tylko w formie przelewu.

Prosimy bezwzględnie przestrzegać podanego terminu wpłat za dany miesiąca żywieniowy.

Wydawanie posiłków od godz 1100 do 1330 w tym 2 przerwy obiadowe o 1125 i 1230 . Wyjątek stanowi godz 1150 do 1220 wtedy obiady spożywają dzieci z przedszkola.

DANE DO PRZELEWU:

Nazwa odbiorcy: Szkoła Podstawowa nr 3

Adres odbiorcy: ul. Czarnieckiego 7, 62-200 Gniezno

Numer konta: 07 9065 0006 0000 0000 4284 0001

Tytułem: opłata za obiad za (imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc)

Ważne jest również podanie nr. konta osoby płacącej na druku bankowym – w przypadku nie terminowej wpłaty za obiady opłata będzie odesłana na nr. rachunku bankowego widniejący na druku wpłaty (patrz przykład poniżej – wzór).

· Wypisanie wszystkich danych jest konieczne do sprawdzenia, czy płatność została dokonana. Prosimy o wpisanie danych dziecka (czasem nazwisko osoby wpłacającej jest inne).

· Wpłaty na konto należy uregulować wyłącznie od 01 do 06 dnia miesiąca prosimy pamiętać, że ostatniego dnia wpłata powinna widnieć już na koncie szkoły.

· Potwierdzenie wpłaty dzieci pokazują w formie wydruku lub zdjęcia w telefonie u kierownika świetlicy, wówczas dziecko zostaje umieszczone na liście obiadowej i może korzystać z posiłków.

· Prosimy o dokonywanie opłat za obiady wyłącznie w wyznaczonym terminie.

· Komunikaty dotyczące opłat za obiady w danym  miesiącu  będą ukazywały się na stronie internetowej szkoły oraz  na tablicy informacyjnej  świetlicy.

·    Dokonując wpłaty na druku bankowym (przykład poniżej) koniecznie należy podać numer konta wpłacającego.

·        Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sugestiom wprowadziliśmy od dnia 1 stycznia 2018 roku system internetowej odpłatności za obiady.

·        Prosimy o przestrzeganie wszystkich terminów i zasad, a ku zadowoleniu wszystkich.  Z poważaniem Dyrektor szkoły.

treść została wydrukowana ze strony