15 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 ukończyło kolejną edycję kursu nauki pływania

2022-12-15

Dnia 15 grudnia 2022r zakończyła się kolejna edycja kursu nauki pływania dla 150 uczniów gnieźnieńskich szkół podstawowych klas 1 – 3.

Dzieci klas drugich naszej szkoÅ‚y wzięły udziaÅ‚ w 13- godzinnym kursie nauki pÅ‚ywania , prowadzonym przez trenerkÄ™ pÅ‚ywania paniÄ… KarolinÄ™ GruberskÄ…. Od 24 października do 16 grudnia 2022r uczniowie SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 w piÄ™tnastoosobowej grupie zdobywali podstawowe umiejÄ™tnoÅ›ci pÅ‚ywania , bezpiecznych zachowaÅ„ w wodzie . Rodzice uczestników kursu , w tym samym czasie mogli uczestniczyć w piÄ™ciu warsztatach profilaktycznych pt . "Postawy rodzicielskie w wychowaniu dziecka ,a zagrożenia wspóÅ‚czesnego Å›wiata". Na zakoÅ„czenie każde dziecko otrzymaÅ‚o pamiÄ…tkowy certyfikat ukoÅ„czenia kursu nauki pÅ‚ywania oraz bezpÅ‚atne bilety wstÄ™pu na basen.