Agata mistrzynią słówek!

2017-06-09

W dniach 5 i 6 czerwca odbył się konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Słówek – School Vocabulary Champion, w którym uczniowie klas szóstych mogli udowodnić, który z nich zna najwięcej słówek języka angielskiego, potrafi je bezbłędnie zapisać i zastosować w zdaniach.

Konkurs obejmowaÅ‚ materiaÅ‚ leksykalny zawarty w programie nauczania jÄ™zyka angielskiego dla klasy szóstej. W konkursie wzięło udziaÅ‚ 30 uczniów. Najlepsza okazaÅ‚a siÄ™ Agata Ratajczak z klasy 6a. ZostaÅ‚a ona Mistrzem SÅ‚ówek – School Vocabulary Chamion, uzyskujÄ…c znakomity wynik: 99 na 100 możliwych do uzyskania punktów. Drugie miejsce i zaszczytny tytuÅ‚ Wicemistrza zdobyÅ‚ Filip Imbiorowicz - tracÄ…c zaledwie dwa punkty uzyskaÅ‚ wynik 98 punktów. Kolejny wynik 97 punktów i trzecie miejsce zdobyÅ‚y aż cztery osoby: Monika KaÅ‚amejka, Dominika Stankowiak i Ogei Orya z klasy 6b oraz Anna Urbanek z klasy 6d. PozostaÅ‚e informacje znajdujÄ… siÄ™ na plakacie informujÄ…cym o wynikach konkursu w holu szkoÅ‚y. Organizatorka zmagaÅ„, pani Emilia Urbaniak-Kmiecik, dziÄ™kuje wszystkim za udziaÅ‚ w konkursie.