Angielskie słówka łatwiejsze z Insta.Ling

2017-06-20

Panie, uczące w naszej szkole języka angielskiego pozytywnie oceniają pracę z programem Insta.Ling, wspierającym systematyczną naukę słówek, dlatego ta metoda będzie kontynuowana także w przyszłym roku szkolnym.

– Już Arystoteles miaÅ‚ powiedzieć, że „jesteÅ›my tym, co w swoim życiu powtarzamy”. Bez powtarzania i systematycznego ćwiczenia nie ma postÄ™pu w żadnej umiejÄ™tnoÅ›ci. Dlatego z przyjemnoÅ›ciÄ… informujemy, że również nastÄ™pnym roku szkolnym bÄ™dziemy pracować z programem Insta.Ling. Bardzo dziÄ™kujemy wszystkim Pracusiom, którzy wytrwali w swoim postanowieniu i osiÄ…gnÄ™li z pomocÄ… platformy wspaniaÅ‚e oceny z jÄ™zyka obcego. Gratulacje! Praca z Wami to prawdziwa przyjemność! – mówi pani Violetta Pawlik-Andrzejewska. Insta.Ling jest stronÄ… www do nauki sÅ‚ówek jÄ™zyków obcych oraz ortografii jÄ™zyka polskiego. Polega ona na tym, że nauczyciele przydzielajÄ… sÅ‚ówka z przerabianego w szkole materiaÅ‚u, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzajÄ… je w domu. Nauczyciel i rodzice dostajÄ… szczegóÅ‚owe raporty o systematycznoÅ›ci pracy ucznia i jego postÄ™pach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki sÅ‚ówek byÅ‚y dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla SzkóÅ‚ daje bezpÅ‚atny dostÄ™p do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Do zobaczenia po wakacjach!