Anioł Marceliny nagrodzony!

2018-10-03

Uczennica naszej szkoły, Marcelina Różak, zajęła trzecie miejsce w prestiżowym konkursie plastycznym na temat Anioła Stróża. Nagrodzoną pracę wykonała według wskazówek pani Agnieszki Nowakowskiej. Gratulujemy!

To już siódma edycja diecezjalnego konkursu o Aniele Stróżu, do którego przystÄ…pili także uczniowie naszej szkoÅ‚y, zmobilizowani przez panie katechetki: AgnieszkÄ™ NowakowskÄ… i KatarzynÄ™ WiernowolskÄ…. Konkurencja jak zwykle byÅ‚a bardzo silna. Do Katolickiej SzkoÅ‚y Podstawowej w InowrocÅ‚awiu zgÅ‚oszono okoÅ‚o 500 prac plastycznych. We wtorek, 2 października, Marcelina Różak, uczennica klasy 4d, odebraÅ‚a nagrodÄ™ za zajÄ™cie III miejsca. AnioÅ‚ Marceliny miaÅ‚ wyjÄ…tkowe oczy. Można w nich zobaczyć tych, komu sÅ‚uży. To wÅ‚aÅ›nie te oczy „przemówiÅ‚y” do jury, w którym zasiadÅ‚o trzech artystów plastyków. Prace dzieci zostaÅ‚y wykonane w technice „patchwork”. Konkurs odbyÅ‚ siÄ™ pod patronatem Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie.