Anioł Marceliny nagrodzony!

2018-10-03

Uczennica naszej szko┼éy, Marcelina R├│┼╝ak, zaj─Ö┼éa trzecie miejsce w presti┼╝owym konkursie plastycznym na temat Anio┼éa Str├│┼╝a. Nagrodzon─ů prac─Ö wykona┼éa wed┼éug wskaz├│wek pani Agnieszki Nowakowskiej. Gratulujemy!

To ju┼╝ siódma edycja diecezjalnego konkursu o Aniele Stró┼╝u, do którego przyst─ůpili tak┼╝e uczniowie naszej szko┼éy, zmobilizowani przez panie katechetki: Agnieszk─Ö Nowakowsk─ů i Katarzyn─Ö Wiernowolsk─ů. Konkurencja jak zwykle by┼éa bardzo silna. Do Katolickiej Szko┼éy Podstawowej w Inowroc┼éawiu zg┼éoszono oko┼éo 500 prac plastycznych. We wtorek, 2 pa┼║dziernika, Marcelina Ró┼╝ak, uczennica klasy 4d, odebra┼éa nagrod─Ö za zaj─Öcie III miejsca. Anio┼é Marceliny mia┼é wyj─ůtkowe oczy. Mo┼╝na w nich zobaczy─ç tych, komu s┼éu┼╝y. To w┼éa┼Ťnie te oczy „przemówi┼éy” do jury, w którym zasiad┼éo trzech artystów plastyków. Prace dzieci zosta┼éy wykonane w technice „patchwork”. Konkurs odby┼é si─Ö pod patronatem Kurii Metropolitalnej w Gnie┼║nie.