Bal karnawałowy klas I-III

2023-02-17

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 17 lutego 2023 roku.

W piÄ™knie udekorowanym holu szkolnym pojawiÅ‚y siÄ™ kolorowe postaci z klas I C, II A, II B, III B i III C. Dzieci przebrane byÅ‚y za bohaterów znanych bajek, można byÅ‚o zobaczyć: wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, Batmany, .. nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Podczas balu byÅ‚o bardzo kolorowo, wszyscy bawili siÄ™ wesoÅ‚o, a uÅ›miech nie znikaÅ‚ z twarzy mimo chwilowego zmÄ™czenia. Kiedy czas zabawy dobiegÅ‚ koÅ„ca dzieci z żalem opuszczali aulÄ™. Bal umożliwiÅ‚ dzieciom i wychowawcom spÄ™dzenie czasu w miÅ‚ej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosÅ‚a wiele radoÅ›ci naszym wychowankom, a to byÅ‚o gÅ‚ównym celem tego spotkania.

DziÄ™kujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie piÄ™knych balowych strojów. Kolejny bal karnawaÅ‚owy już za rok.