Barwy miłości, czyli niespodzianka dla mam

2017-05-30

W poniedziałek, 29 maja, w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Imprezę „niespodziankę” dla swoich mam przygotowali uczniowie z klasy 2d pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Iwony Olszewskiej.

Uczniowie ubrani w kolorowe koszulki oraz czapki recytowali piękne, wzruszające wiersze, tańczyli w rytmie cza-czy. Pod koniec występu dzieci zaśpiewały „Niech nam żyją wszystkie mamy” oraz tradycyjne „100 lat”. Każde dziecko swojej najukochańszej mamie wręczyło własnoręcznie wykonaną laurkę. W małej galerii prac plastycznych można było podziwiać portrety mam, które dzieci wcześniej namalowały i ozdabiały. Nie obyło się bez wzruszeń, kilka mam bezbłędnie odnalazło i rozpoznało swój wizerunek. Dodatkową atrakcją spotkania był występ w wykonaniu wszystkich chłopców, którzy zaśpiewali i zatańczyli specjalnie przygotowaną na to spotkanie piosenkę. Natomiast dziewczynki - „modelki” przygotowały „pokaz mody dla mam” prezentując wspaniałe kreacje na różne okazje, dodatki oraz gadżety! Oklaskom nie było końca! To było bardzo miłe, ciekawe i wesołe spotkanie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i mam!