Bo pomaganie jest fajne ! - czyli akcja charytatywna na rzecz Domu Pomocy Społecznej

2021-03-28

W terminie od 16.03 do 29.03.2021r.w naszej szkole odbyła się świąteczna zbiórka charytatywna środków higieny osobistej na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie mieszczącym się przy ul. Wrzesińskiej 21. Społeczność uczniowska po raz kolejny bardzo aktywnie włączyła się w podjęte przedsięwzięcie, którego inicjatorem była Pani Martyna Skweres.

Dary zapakowano do piÄ™ciu dużych kartonów oraz kilku mniejszych paczek, które przekazano personelowi wyżej wymienionej placówki. Nasze dziaÅ‚anie pomogÅ‚o potrzebujÄ…cym i sprawiÅ‚o, że zbliżajÄ…ce siÄ™ Å›wiÄ™ta bÄ™dÄ… dla nich bardziej radosne. Ilość zebranych darów byÅ‚a zaskakujÄ…ca. Prezenty sprawiÅ‚y dużo radoÅ›ci pensjonariuszom i z pewnoÅ›ciÄ… pomogÄ… im w utrzymaniu codziennej higieny osobistej. Jeszcze raz dziÄ™kujÄ™ uczniom i ich rodzicom za fantastyczny wkÅ‚ad i wÅ‚Ä…czenie siÄ™ w akcjÄ™ - podsumowuje dziaÅ‚ania organizatorka, Pani Martyna Skweres.

Pamiętajmy zawsze o najbardziej potrzebujących - nie bądźmy obojętni na ich los.

W imieniu dyrekcji, pracowników oraz mieszkaÅ„ców Domu Pomocy SpoÅ‚ecznej przekazujemy serdeczne życzenia wyrazu wdziÄ™cznoÅ›ci za wsparcie udzielone placówce w postaci uzbieranych Å›rodków.