Bożonarodzeniowa wymiana życzeń

2021-01-20

W ramach tradycji bożonarodzeniowej, uczniowie naszej szkoły wykonali kartki świąteczne, które następnie zostały wysłane do szkół partnerskich z Niemiec, Rumunii, Czech oraz Ukrainy.

Wkrótce otrzymaliÅ›my od naszych partnerów z Europy kartki z życzeniami dla wszystkich uczniów i  nauczycieli naszej szkoÅ‚y. To najwspanialszy prezent, jaki mogli przekazać sobie uczniowie, bo wykonany rÄ™cznie i z caÅ‚ego serca - komentuje przedsiÄ™wziÄ™cie, dyrektor szkoÅ‚y Pan RadosÅ‚aw Sobkowiak. Taka wymiana życzeÅ„ zachÄ™ca do posÅ‚ugiwania siÄ™ jÄ™zykiem angielskim, ale również sÅ‚uży nawiÄ…zywaniu relacji i podtrzymywaniu przyjaźni z rówieÅ›nikami ze szkól partnerskich. Efekty tego bożonarodzeniowego projektu można podziwiać w galerii.

Dziękujemy serdecznie za otrzymane kartki oraz ozdoby świąteczne.
We would like to say thank you for all christmas cards and decorations we received.