BrÄ…zowe medale dla siatkarzy w Mistrzostwach Miasta Gniezna

2023-02-21

Dnia 21 lutego 2023r w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta Gniezna w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do turnieju przystÄ…piÅ‚o pięć szkóÅ‚ tj: SP nr 1, SP nr 2 , SP nr 3, SP nr 5, SP nr 9. Zawody rozgrywane byÅ‚y systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów .Drużyna naszej szkoÅ‚y prowadzona przez paniÄ… KarolinÄ™ GruberskÄ… zagraÅ‚a w skÅ‚adzie : Maksymilian BudzyÅ„ski, Igor Zwiernik, Jakub Sobczak, Marcel Sieradzki, Krystian Barszczewski, Julian GrzÄ™da, Jan Goździk, Tymon Kwitowski, Antoni Jankowski i Matvii Maslovskii. Turniej przebiegaÅ‚ na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie a o koÅ„cowych wynikach decydowaÅ‚y maÅ‚e punkty. Nasza reprezentacja po wygranych swoich spotkaniach z SP nr 2, SP nr 1, SP nr 9 , niestety ulegÅ‚a Szkole nr 5 i uplasowaÅ‚a siÄ™ na trzecim miejscu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.