Certyfikaty pływackie zdobyte!

2019-06-04

W czwartek, 30 maja, w hali sportowej Gnie┼║nie┼äskiego O┼Ťrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy b┼é. Jolenty, grupa drugoklasist├│w odebra┼éa certyfikaty uko┼äczenia kursu nauki p┼éywania.

W czasie krótkiej uroczysto┼Ťci, podsumowuj─ůcej ju┼╝ kolejny projekt, certyfikaty potwierdzaj─ůce nabyte umiej─Ötno┼Ťci p┼éywackie wr─Öczali dzieciom pan Micha┼é Powa┼éowski, zast─Öpca prezydenta Gniezna oraz pan Marek Szczepanowski, inspektor Zespo┼éu ds. Sportu Urz─Ödu Miejskiego. Projekt nauki p┼éywania przewidywa┼é realizacj─Ö 20 lekcji podstawowej nauki p┼éywania. Kurs nauki p┼éywania, który jest realizowany w dwóch etapach (pierwsza cze┼Ť─ç zako┼äczy┼éa si─Ö w grudniu) jest finansowany przez Urz─ůd Miejski w Gnie┼║nie. Zosta┼é on przeprowadzony wg. wspólnie przyj─Ötego programu nauczania przez wykwalifikowanych instruktorów wytypowanych przez GOSiR. Zaj─Öcia z uczniami Szko┼éy Podstawowej nr 3 prowadzi┼éa nauczycielka wychowania fizycznego pani Karolina Gruberska. Zaj─Öcia dla uczniów odbywa┼éy si─Ö dwa razy tygodniowo po 45 minut. Ka┼╝de dziecko, oprócz pami─ůtkowego dyplomu – certyfikatu, otrzyma┼éo równie┼╝ z tej okazji bilety wst─Öpu na basen dla dziecka i rodzica.