Dla studentów-seniorów

2019-11-08

W czwartek, 7 listopada, nasi uczniowie wystąpili dla członków Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zachwyceni występem seniorzy zapowiedzieli jeszcze bliższą współpracę z naszym kołem teatralnym.

To już kolejna prezentacja talentów naszych uczniów w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna. Tym razem na widowni w reprezentacyjnej sali biblioteki przy ulicy Staszica zasiedli studenci GnieźnieÅ„skiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. CzÅ‚onkowie koÅ‚a teatralnego, prowadzonego przez panie: IzabelÄ™ KieÅ‚czewskÄ… i SylwiÄ™ Jóźwiak-DrelÄ™, zaprezentowali humorystyczny program przygotowany z okazji niedawno obchodzonego Dnia Seniora. Kabaretowe scenki z życia starszych ludzi zostaÅ‚y nagrodzone gromkimi brawami i wywoÅ‚ywaÅ‚y Å›miech i Å‚zy wzruszenia publicznoÅ›ci. Przedstawienie uzupeÅ‚niÅ‚y piosenki z dawnych lat w wykonaniu grupy wokalnej, przygotowanej przez paniÄ… AnnÄ™ KaźmierskÄ…. Na zakoÅ„czenie spotkania, pani Danuta WiÅ›niewska, prezes GnieźnieÅ„skiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dÅ‚ugo dziÄ™kowaÅ‚a mÅ‚odym artystom i zapowiedziaÅ‚a nawiÄ…zanie bliskiej wspóÅ‚pracy z naszym koÅ‚em teatralnym.