Dobry turniej naszych siatkarek

2018-01-11

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła II miejsce w siatkarskich Mistrzostwach Młodzieży miasta Gniezna, rozegranych 10 stycznia. To znakomita lokata zważywszy, że nasze dziewczyny rywalizowały z gimnazjalistkami.

Zmiany w oÅ›wiacie wpÅ‚ynęły również na zmiany w organizacji i sposobie rozgrywania zawodów sportowych. Uczniowie klas 7 muszÄ… rywalizować z 2 i 3 klasami gimnazjum. W Mistrzostwach MÅ‚odzieży miasta Gniezna, nasza drużyna w skÅ‚adzie: Marta Jaworska, Julia TurtoÅ„, Wiktoria Bagrowska, Agata RóżaÅ„ska, Martyna Kujawa, Dominika KrawczyÅ„ska, Natalia Ratajewska, Alicja Gaca i Julia Purol, znalazÅ‚a siÄ™ w grupie z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 4. Dziewczyny bardzo dzielnie walczyÅ‚y i zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie. W meczu finaÅ‚owym znowu trafiÅ‚y na zespóÅ‚ gimnazjalny, tym razem z Gimnazjum nr 3. Ostatecznie zajęły II miejsce w Gnieźnie. Opiekunem drużyny byÅ‚a pani Justyna Formalik.