Dobry występ naszych piłkarzy

2018-09-19

Piłkarska reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła wysokie, III miejsce w turnieju piłki nożnej, rozegranym w ramach Gnieźnieńskiego Tygodnia Sportu Szkolnego. Gratulujemy!

We wtorek, 18 wrzeÅ›nia, odbyÅ‚ siÄ™ turniej piÅ‚ki nożnej chÅ‚opców z rocznika 2007 i mÅ‚odsi w ramach GnieźnieÅ„skiego Tygodnia Sportu Szkolnego. Reprezentacja naszej szkoÅ‚y, w skÅ‚adzie: Jan MÅ‚odzikowski, Marcel Sekula, Filip Wegner, Marcel Urbaniak, Jakub SzczeÅ›niak, Krzysztof Kowalski, Maksym Galantowicz, Brajan Ochotny, Olaf Kruszona i Patryk Minc zajęła III miejsce. W mistrzostwach udziaÅ‚ wzięło 10 drużyn. W rozgrywkach grupowych nasi piÅ‚karze zdobyli komplet 12 punktów. Bilans bramek 12:2.

SP3 – SP5 3:1

SP3 – SP2 3:0

SP3 – SP6 2:1

SP3 – SP1 4:0.

Po wyjÅ›ciu z pierwszego miejsca z grupy, rozegraliÅ›my póÅ‚finaÅ‚ ze SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… nr 7, w którym przegraliÅ›my po wyrównanej walce 0:1. W meczu o III miejsce spotkaliÅ›my siÄ™ kolejny raz ze SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… nr 5, a nasi chÅ‚opcy okazali siÄ™ lepsi wygrywajÄ…c mecz 3:1. Klasyfikacja koÅ„cowa przedstawia siÄ™ nastÄ™pujÄ…co: I miejsce – SP nr 12, II miejsce – SP nr 7, III miejsce – SP nr 3, IV miejsce – SP nr 5. Opiekunami naszej wspaniaÅ‚ej drużyny byli nauczyciele wychowania fizycznego, pani Karolina Gruberska i pan Dawid Juncewski.