Dobry występ naszych siatkarzy w Trzemesznie

2020-03-10

Kolejny turniej naszych siatkarzy odbył się 6 marca w hali sportowej OSiR w Trzemesznie. Były to eliminacje do Finału Rejonu Poznań Teren Wschód w Piłce Siatkowej Chłopców – Igrzyska Młodzieży.

W turnieju udziaÅ‚ wzięły cztery najlepsze drużyny z caÅ‚ego powiatu gnieźnieÅ„skiego: SP Å»ydowo, SP Trzemeszno, SP Kiszkowo i mistrzowie Gniezna SP nr 3. Turniej rozgrywany byÅ‚ systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów. Nasza reprezentacja siatkarzy pierwszy mecz wygraÅ‚a 2:0 z drużynÄ… z Kiszkowa. W drugim meczu przegraliÅ›my z SP z Å»ydowa, natomiast ostatni mecz należaÅ‚ do naszej ekipy, która wygraÅ‚a 2:0 z gospodarzami turnieju. Pomimo dwóch zwyciÄ™stw naszej drużynie zabrakÅ‚o odrobinÄ™ szczęścia. Trzy szkoÅ‚y miaÅ‚y taki sam bilans wygranych i przegranych meczów i o kolejnoÅ›ci decydowaÅ‚a tzw. maÅ‚a tabela. Ostateczne wyniki koÅ„cowe: I miejsce SP Å»ydowo, II miejsce SP Kiszkowo, III miejsce SP 3 Gniezno i IV miejsce SP Trzemeszno. Nasza drużyna zagraÅ‚a w skÅ‚adzie: Tobiasz Ratajczak, Adam GÄ…sior, Karol Soppa, Igor DrzażdzyÅ„ski, Krzysztof Szalaty, Krystian Minc, Igor Marzec, Jakub Kurkowski, BartÅ‚omiej Górny, Jakub ÅšwiÄ…tek. Opiekunami naszej drużyny byli nauczyciele wychowania fizycznego: pani Karolina Gruberska i pan Piotr Åšmigórski.