Dobry wyst─Öp naszych siatkarzy w Trzemesznie

2020-03-10

Kolejny turniej naszych siatkarzy odby┼é si─Ö 6 marca w hali sportowej OSiR w Trzemesznie. By┼éy to eliminacje do Fina┼éu Rejonu Pozna┼ä Teren Wsch├│d w Pi┼éce Siatkowej Ch┼éopc├│w ÔÇô Igrzyska M┼éodzie┼╝y.

W turnieju udzia┼é wzi─Ö┼éy cztery najlepsze dru┼╝yny z ca┼éego powiatu gnie┼║nie┼äskiego: SP ┼╗ydowo, SP Trzemeszno, SP Kiszkowo i mistrzowie Gniezna SP nr 3. Turniej rozgrywany by┼é systemem ka┼╝dy z ka┼╝dym, do dwóch wygranych setów. Nasza reprezentacja siatkarzy pierwszy mecz wygra┼éa 2:0 z dru┼╝yn─ů z Kiszkowa. W drugim meczu przegrali┼Ťmy z SP z ┼╗ydowa, natomiast ostatni mecz nale┼╝a┼é do naszej ekipy, która wygra┼éa 2:0 z gospodarzami turnieju. Pomimo dwóch zwyci─Östw naszej dru┼╝ynie zabrak┼éo odrobin─Ö szcz─Ö┼Ťcia. Trzy szko┼éy mia┼éy taki sam bilans wygranych i przegranych meczów i o kolejno┼Ťci decydowa┼éa tzw. ma┼éa tabela. Ostateczne wyniki ko┼äcowe: I miejsce SP ┼╗ydowo, II miejsce SP Kiszkowo, III miejsce SP 3 Gniezno i IV miejsce SP Trzemeszno. Nasza dru┼╝yna zagra┼éa w sk┼éadzie: Tobiasz Ratajczak, Adam G─ůsior, Karol Soppa, Igor Drza┼╝dzy┼äski, Krzysztof Szalaty, Krystian Minc, Igor Marzec, Jakub Kurkowski, Bart┼éomiej Górny, Jakub ┼Üwi─ůtek. Opiekunami naszej dru┼╝yny byli nauczyciele wychowania fizycznego: pani Karolina Gruberska i pan Piotr ┼Ümigórski.