DROGI ÓSMOKLASISTO - informacje dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych

2020-06-17

Czerwiec to wyjątkowy okres dla uczniów ostatnich klas podstawówek. Warto sprawdzić, jak wygląda nabór do szkół ponadpodstawowych i jeszcze raz zapoznać się z pełną ofertą kształcenia

e-nabór + lista szkóÅ‚: nabór

ważne informacje: ważne informacje

Ważne informacje, terminy, wnioski

Wniosek o przyjÄ™cie do szkoÅ‚y ponadpodstawowej, wraz z dokumentami bÄ™dzie można skÅ‚adać w dwóch etapach:

Od 15 do 22 czerwca br. bÄ™dzie można skÅ‚adać wnioski do szkoÅ‚y ponadpodstawowej dwujÄ™zycznej, oddziaÅ‚u dwujÄ™zycznego, oddziaÅ‚u miÄ™dzynarodowego, oddziaÅ‚u przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziaÅ‚ów wymagajÄ…cych od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji, a także szkóÅ‚ i oddziaÅ‚ów prowadzÄ…cych szkolenie sportowe w szkoÅ‚ach ponadpodstawowych.

OgÅ‚oszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogÅ‚oszone zostanÄ… 12 sierpnia 2020 r.

Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej

Od 13 do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat zostaÅ‚ zakwalifikowany należy potwierdzić wolÄ™ przyjÄ™cia w postaci przedÅ‚ożenia oryginaÅ‚u Å›wiadectwa ukoÅ„czenia szkoÅ‚y i oryginaÅ‚u zaÅ›wiadczenia o wynikach egzaminu zewnÄ™trznego.