Dwukrotnie na podium stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

2022-04-13

Dnia 12 kwietnia 2022 r. na terenie Stada Ogierów przy ulicy Kłeckoskiej 14, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych.

Uczniowie naszej szkoÅ‚y startowali w każdej kategorii zarówno dziewczÄ™ta jak i chÅ‚opcy. Suma maÅ‚ych punktów zdobytych przez max 4 zawodników/czki z jednej szkoÅ‚y w jednej kategorii wiekowej dziewczÄ…t i  chÅ‚opców okreÅ›liÅ‚a miejsce w klasyfikacji medalowej szkóÅ‚. OgromnÄ… niespodziankÄ™ sprawiÅ‚a nam najmÅ‚odsza drużyna dziewczÄ…t rocznik 2011 i mÅ‚odsze, zajmujÄ…c III miejsce. Dziewczynki pobiegÅ‚y w skÅ‚adzie: Lena MroziÅ„ska, Laura Kleban, Antosia Menz i Amelia WiechciÅ„ska. Rewelacyjnie zaprezentowali siÄ™ również chÅ‚opcy rocznik 2009 i mÅ‚odsi zajmujÄ…c II miejsce tj.: Igor Zwiernik, Maksymilian BudzyÅ„ski, Antoni Jankowski, Wojciech Sycholas, Oskar JÄ™drzejczak i Nikolas Groblewski, Wszystkim naszym uczniom, którzy wziÄ™li udziaÅ‚ w zawodach powiatowych serdecznie gratulujemy!.

Opiekunami naszych zespoÅ‚ów byli: p. Karolina Gruberska, p. Justyna Formalik i p. Artur GuzioÅ‚ek.