Dyskoteka Andrzejkowa klas 6-8

2022-12-02

We wtorek 29 listopada w Restauracji Europejska młodzież z kilku szkół podstawowych bawiła się na Dyskotece Andrzejkowej.

Wszyscy uczniowie czekali z niecierpliwoÅ›ciÄ… i podekscytowaniem na dzieÅ„ 29 listopada. W tym dniu zorganizowaliÅ›my wraz ze szkoÅ‚ami podstawowymi nr 2, nr 10 i szkoÅ‚Ä… z JarzÄ…bkowa dyskotekÄ™ andrzejkowÄ…. OdbyÅ‚a siÄ™ ona w Restauracji Europejska od godz. 16.30 do 20.30. BraÅ‚o w niej udziaÅ‚ 250 uczniów. ByÅ‚o wiele atrakcji. Tajemnicza wróżka przepowiadaÅ‚a przyszÅ‚ość, można byÅ‚o zdobyć ciasteczko z wróżbÄ…, zakupić watÄ™ cukrowÄ… oraz napoje i przekÄ…ski. O oprawÄ™ muzycznÄ… dbaÅ‚ profesjonalny DJ. Nasi uczniowie bawili siÄ™ wspaniale, a nastÄ™pnego dnia mogli liczyć na Å‚agodniejsze traktowanie ze strony nauczycieli i zwolnienia z odpytywania. Organizatorkami byÅ‚y opiekunki SamorzÄ…du Uczniowskiego: Justyna Formalik i Justyna Kowalska.