Dziękujemy za udział w Loterii Fantowej!

2023-06-11

W czwartek 18 maja zorganizowana została II edycja Loterii Fantowej.

Celem loterii byÅ‚o ponownie zebranie Å›rodków na dofinansowanie naprawy radiowÄ™zÅ‚a w naszej szkole. Każdy los byÅ‚ wygrany, a jego koszt wynosiÅ‚ 5 zÅ‚otych.

Zainteresowanie loteriÄ… byÅ‚o ogromne! Tym razem przygotowaliÅ›my ponad 300 losów, ze sprzedaży których zebraliÅ›my Å‚Ä…cznie 1618,10 zÅ‚otych! Åšrodki zostaÅ‚y przekazane na rÄ™ce Pana Dyrektora.

Dziękujemy Wam za udział, za dobrą zabawę i jednocześnie wsparcie dla szkoły.

Ogromne podziÄ™kowania na nauczycieli, którzy wÅ‚Ä…czyÅ‚y siÄ™ do akcji.

PodziÄ™kowania dla firm oraz instytucji, które przekazaÅ‚y na loteriÄ™ bony/nagrody, a sÄ… to m.in.

Fundatorzy nagród rzeczowych: UrzÄ…d Miejski w Gnieźnie, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Castorama Gniezno, Biuro Senatora PawÅ‚a Arndta, sklep Åšwiat Balonów.

Fundatorzy bonów: Studio Fryzur Joanna Koźlarek, Salon Fryzjerski Kamila Bagrowska, Salon fryzjerski Modern Natalia BÅ‚ochowia, La Piccola Italia, Pizzeria TWOJA.

Organizatorzy loterii: p. Dagmara Ostrowska, p. Violetta Pawlik - Andrzejewska