Dziękujemy za udział w Loterii Fantowej!

2023-02-25

W czwartek, 23 lutego, zorganizowana została Loteria Fantowa, której celem było zebranie środków na dofinansowanie naprawy radiowęzła w naszej szkole.

Każdy los w loterii był wygrany, a jego koszt wynosił 5 złotych. Chęć udziału w loterii przerosła nasze oczekiwania! Przygotowaliśmy 200 losów, które zostały sprzedane w ciągu kilku minut. Łącznie zebraliśmy 1018,19 złotych! Zebrane środki zostały przekazane na ręce Pana Dyrektora.

Akcja cieszyła się takim powodzeniem, że być może w kolejnych miesiącach ją powtórzymy. Dziękujemy Wam za udział, za dobrą zabawę i jednocześnie za wsparcie dla szkoły. Podziękowania dla uczennic z klasy 8b za pomoc w przeprowadzeniu loterii.

Dziękujemy firmie SAVITOR  za przekazanie pysznych krówek! Jeśli Wam smakowały, to koniecznie odwiedźcie sklep firmowy na ulicy Jagodowej 6 :)

Organizatorami loterii były panie: Dagmara Ostrowska i Violetta Pawlik - Andrzejewska.