Dzień Chłopaka z Samorządem Uczniowskim

2021-09-30

Oczywiście nie zapomniałyśmy w naszej szkole o Dniu Chłopaka. Od dwóch tygodni dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowywały niespodziankę.

W każdej klasie koleżanki wybieraÅ‚y trzech chÅ‚opców, którzy bÄ™dÄ…c przedstawicielami mÄ™skiej części grupy, wziÄ™li udziaÅ‚ w konkurencjach. Zabawa odbyÅ‚a siÄ™ w holu szkoÅ‚y. ChÅ‚opacy sprawdzali swoje wiadomoÅ›ci z zakresu muzyki mÅ‚odzieżowej. Przechodzili test smaku oraz sprawnoÅ›ci fizycznej. Zaznajomili siÄ™ z kosmetykami do makijażu, oraz zadbali o fryzury koleżanek z dÅ‚ugimi wÅ‚osami. Åšmiechu byÅ‚o dużo ale również rywalizacji. Po podsumowaniu punktacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy 8A, drugie 8E, a trzecie klasa 7D. Wszyscy uczestnicy otrzymali medal super chÅ‚opaka oraz sÅ‚odki poczÄ™stunek. W ramach Å›wiÄ™towania, również najstarsi chÅ‚opcy z naszej szkoÅ‚y - panowie, otrzymali drobne prezenty od koleżanek z pracy oraz laurki z życzeniami od SamorzÄ…du Uczniowskiego.

Opiekunami całości były panie: Justyna Formalik i Magdalena Małolepsza.