2017-10-02

W piątek, 29 września, w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Dzień Chłopaka, którego organizacją zajął się tradycyjnie Samorząd Uczniowski.

W klasach IV-VII zorganizowane zostaÅ‚y wybory Super ChÅ‚opaka, w których gÅ‚osy na najsympatyczniejszych kolegów oddawaÅ‚y dziewczynki. ZwyciÄ™zcami okazali siÄ™: Jan MÅ‚odzikowski (wÅ›ród czwartoklasistów), Adam KuczyÅ„ski (klasy piÄ…te), Igor Marzec (klasy szóste) i Bartek Poremski (klasy siódme). Ponadto wszystkie dziewczyny pamiÄ™taÅ‚y o życzeniach i drobnych upominkach dla swoich kolegów. Nie zabrakÅ‚o również zorganizowanych na terenie szkoÅ‚y przez SamorzÄ…d Uczniowski gier i zabaw terenowych, w których wzięły udziaÅ‚ mÄ™skie drużyny z klas IV-VII. W tej rywalizacji zwyciężyÅ‚a reprezentacja klasy 7d. Drugie miejsce zajÄ™li chÅ‚opcy z klasy 7c, a trzecie zespóÅ‚ z klasy 4e. Nad caÅ‚oÅ›ciÄ… zabaw czuwaÅ‚y opiekunki SamorzÄ…du Uczniowskiego, panie: Justyna Formalik i Anita Gawron.