Dzień Nauczyciela na wesoło

2018-10-17

Uczniowie klasy 3a, wraz ze swoją wychowawczynią, panią Blanką Szczepanowską przygotowali satyryczny program artystyczny, który z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowali, 12 października swoim koleżankom i kolegom, a 16 października emerytowanym nauczycielom.

Åšmiech i gromkie oklaski sÄ… dowodem, że program podobaÅ‚ siÄ™ bardzo zarówno tej mÅ‚odszej, jak i starszej publicznoÅ›ci. Emerytowanych nauczycieli powitaÅ‚a pani Zofia WiÅ›niewska, przewodniczÄ…ca Sekcji Emerytów i Rencistów przy oddziale ZwiÄ…zku Nauczycieli w Gnieźnie. WÅ›ród goÅ›ci znalazÅ‚ siÄ™ prezydent miasta Gniezna pan Tomasz Budasz wraz z zastÄ™pcÄ… panem MichaÅ‚em PowaÅ‚owskim oraz dyrektor Miejskiego OÅ›rodka Kultury pan Dariusz Pilak i dyrektor SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 pan RadosÅ‚aw Sobkowiak. ByÅ‚y okolicznoÅ›ciowe przemówienia i podziÄ™kowania. CaÅ‚Ä… uroczystość uÅ›wietniÅ‚ wÅ‚aÅ›nie wystÄ™p uczniów klasy 3a, którzy zaprezentowali wesoÅ‚y program artystyczny urozmaicony piosenkami. Dzieci byÅ‚y dÅ‚ugo oklaskiwane i nagrodzone cukierkami.