Egzamin ósmoklasisty 2021

2021-05-28

W dniach 25 - 27 maja 2021r. w całym kraju, w tym również w naszej szkole odbył się egzamin ósmoklasisty, po raz drugi w reżimie sanitarnym ze względu na pandemię COVID-19.

Dla ósmoklasistów byÅ‚ to prawdziwy sprawdzian wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ci nabytych w naszej szkole. Ponadto, to również przepustka do kolejnego etapu ksztaÅ‚cenia, gdyż wyniki egzaminu i liczba zdobytych punktów bÄ™dzie miaÅ‚a znaczenie przy dostaniu siÄ™ do wymarzonej szkoÅ‚y.

Praca z arkuszami egzaminacyjnymi rozpoczynaÅ‚a siÄ™ o godzinie 9.00. Uczniowie zmagali siÄ™ z jÄ™zykiem polskim, "królowa nauk"- matematykÄ… oraz nowożytnym jÄ™zykiem obcym. Testy ósmoklasistów zostanÄ… sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysÅ‚ane do szkóÅ‚ przez okrÄ™gowÄ… komisjÄ™ egzaminacyjnÄ…. Egzamin przebieg bez zakÅ‚óceÅ„, w maseczkach i przy zachowaniu wszelkich Å›rodków ostrożnoÅ›ci.

Z dumÄ… można byÅ‚o patrzeć na naszÄ… mÅ‚odzież, która swoim eleganckim strojem chciaÅ‚a podkreÅ›lić wyjÄ…tkowość tego najważniejszego na tym etapie edukacji egzaminu.

Trzymamy kciuki za pomyślny wynik!