„Higieniczne” przedstawienie

2019-03-01

W czwartek, 28 lutego, w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „W krainie zdrowia i czystości”, przygotowane przez klasę 1a.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy 1a, którzy przedstawili montaż słowno- muzyczny „Jak należy dbać o higienę?”, który przygotowali pod opieką swojej wychowawczyni pani Iwony Olszewskiej. Dzieci podczas występu udzieliły dobrych rad, jak trwać w zdrowiu długie lata. Wystąpiła m.in. szczoteczka do zębów oraz tuba pasty. Było mydełko, szampon do włosów, grzebień, ręcznik i woda, bez której nie byłoby życia. Program wzbogaciły piosenki, których słowa zachęcały do zdrowego odżywiania, systematycznego, codziennego mycia zębów oraz dbania o higienę i częstego gimnastykowania. Pierwszoklasiści już wiedzą jak dbać o zdrowie, aby wcale nie chorować! Pierwsze przedstawienie na szkolnej scenie w wykonaniu całej klasy bardzo się podobało, uczniowie otrzymali gratulacje i duże brawa! Następnego dnia uczniowie klasy 1a przedstawili program artystyczny swoim rodzicom.