I miejsce dla naszych siatkarzy!

2018-09-21

W czwartek, 20 września, w ramach Gnieźnieńskiego Tygodnia Sportu Szkolnego w nowej hali przy ul. Sportowej 3 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców z rocznika 2004 i młodsi.

W mistrzostwach udziaÅ‚ wzięło 9 szkóÅ‚ podstawowych. Reprezentacja SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 zagraÅ‚a w skÅ‚adzie: MikoÅ‚aj Walkowiak, Marcin KarasiÅ„ski, Nikodem Andrzejczak, RadosÅ‚aw Nawrocki, Jan Berlik, MikoÅ‚aj Recki, Nikodem Kleban, Karol Soppa, Kacper Alamenciak, Igor DrzażdzyÅ„ski, Joachim Nawrot. Nasi siatkarze zagrali mecze grupowe z SP nr 1, SP nr 2, SP nr 5 i SP nr 7 i zajÄ™li w grupie I miejsce. W finale nasza drużyna zagraÅ‚a z pierwszÄ… drużynÄ… grupy drugiej, czyli SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… nr 8. Po bardzo zaciÄ™tym meczu siatkarze naszej szkoÅ‚y wygrali 2:0, jednoczeÅ›nie zwyciężajÄ…c w caÅ‚ym turnieju. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw zostaÅ‚ RadosÅ‚aw Nawrocki. Opiekunami naszej ekipy byli: pani Karolina Gruberska i pan Piotr Åšmigórski.