III miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2024-10-04

Dnia 26 września 2024r na terenie Stada Ogierów przy ulicy Kłeckoskiej odbyły się "Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych".

Zawody biegowe zostaÅ‚y przeprowadzone w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci rocznik 2012 i mÅ‚odsi oraz Igrzyska MÅ‚odzieży rocznik 2010 – 2011 z podziaÅ‚em na drużyny dziewczÄ…t i chÅ‚opców. Uczniowie naszej szkoÅ‚y wystartowali w każdej kategorii osiÄ…gajÄ…c Å›wietne wyniki. Drużyna pani Karoliny Gruberskiej w skÅ‚adzie : Tymon Kwitowski, Antoni Jankowski ,Igor Zwiernik, Maksymilian BudzyÅ„ski, Oleksander Manzhos, Roman Korinets i Kacper Bychowiec wywalczyÅ‚a 3 miejsce. Bardzo dobry wystÄ™p zanotowaÅ‚y najmÅ‚odsze sztafety dziewczÄ…t i chÅ‚opców zajmujÄ…c 4 miejsce. Opiekunami naszych wspaniaÅ‚ych lekkoatletów byli nauczyciele wychowania fizycznego pani Karolina Gruberska ,Justyna Formalik i pan Artur GuzioÅ‚ek. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukseców.