Jesteśmy w gronie najlepszych szkół

2017-10-10

Podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Poznaniu, która odbyła się 27 września, wręczono nagrody dyrektorom najlepszych szkół i najlepszym nauczycielom Wielkopolski. Obecni byli tam również przedstawiciele naszej szkoły.

Tytuł Wielkopolskiej Szkoły Roku uzyskał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wielkopolskim, natomiast Nauczycielem Roku została Aleksandra Schoen–Kamińska, która zajmuje się wychowaniem wczesnoszkolnym w Zespole Szkół nr 3 w Pile. Podczas gali wręczono też wyróżnienia. W gronie 21 szkół województwa wielkopolskiego wyróżnionych w tym prestiżowym konkursie znalazła się też nasza szkoła. Wyróżnienie z rąk pani Marzeny Wodzińskiej, członka zarządu województwa wielkopolskiego odebrał podczas uroczystej gali pan dyrektor Radosław Sobkowiak. Do wszystkich laureatów trafiła statuetka, przedstawiająca dłoń, owiniętą laurem, trzymająca diament - symbol ucznia, który jest w rękach nauczyciela. Nauczyciele i szkoły otrzymali też nagrody finansowe.