Jesteśmy w gronie najlepszych szkół

2017-10-10

Podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Poznaniu, która odbyła się 27 września, wręczono nagrody dyrektorom najlepszych szkół i najlepszym nauczycielom Wielkopolski. Obecni byli tam również przedstawiciele naszej szkoły.

TytuÅ‚ Wielkopolskiej SzkoÅ‚y Roku uzyskaÅ‚ ZespóÅ‚ SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wielkopolskim, natomiast Nauczycielem Roku zostaÅ‚a Aleksandra Schoen–KamiÅ„ska, która zajmuje siÄ™ wychowaniem wczesnoszkolnym w Zespole SzkóÅ‚ nr 3 w Pile. Podczas gali wrÄ™czono też wyróżnienia. W gronie 21 szkóÅ‚ województwa wielkopolskiego wyróżnionych w tym prestiżowym konkursie znalazÅ‚a siÄ™ też nasza szkoÅ‚a. Wyróżnienie z rÄ…k pani Marzeny WodziÅ„skiej, czÅ‚onka zarzÄ…du województwa wielkopolskiego odebraÅ‚ podczas uroczystej gali pan dyrektor RadosÅ‚aw Sobkowiak. Do wszystkich laureatów trafiÅ‚a statuetka, przedstawiajÄ…ca dÅ‚oÅ„, owiniÄ™tÄ… laurem, trzymajÄ…ca diament - symbol ucznia, który jest w rÄ™kach nauczyciela. Nauczyciele i szkoÅ‚y otrzymali też nagrody finansowe.