Ka┼╝dy kocha pluszowe misie!

2018-11-26

W pi─ůtek, 23 listopada, dzieci z klas 1b, 1c i 2c uroczy┼Ťcie obchodzi┼éy ┼Üwiatowy Dzie┼ä Pluszowego Misia. Zabawa by┼éa przy tym znakomita!

Tego dnia dzieci przysz┼éy do szko┼éy ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Odwiedzi┼éy nas misie du┼╝e, ma┼ée, puchate, mi─Öciutkie, takie z ┼éatk─ů i z kokardk─ů, jednym s┼éowem: przeró┼╝ne. Zabawki, które towarzysz─ů dzieciom od wielu lat i cz─Östo s─ů niezast─ůpione. Uroczysto┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa si─Ö od zabawy przy piosence „Pokochaj pluszowego misia”. Nast─Öpnie przedstawiona zosta┼éa historia pluszowego misia oraz innych misiów – bohaterów bajek, filmów i piosenek. Po wys┼éuchaniu informacji na temat ┼╝ycia i zwyczajów nied┼║wiedzi brunatnych, dzieci wzi─Ö┼éy udzia┼é w quizie „Co wiesz o nied┼║wiedziu brunatnym?” . Wszystkie zabawy zako┼äczy┼éy si─Ö wspólnym ta┼äcem przy piosence „Jad─ů, jad─ů misie”. Uczniowie w nagrod─Ö za aktywny udzia┼é otrzymali kolorowanki - sylwetki wybranych nied┼║wiadków. Wykonano pami─ůtkowe zdj─Öcia. Ca┼éo┼Ť─ç tej mi┼éej imprezy przygotowa┼éy panie Anna Poremska i Anita Gawron.