Kolejne sukcesy naszych młodych lekkoatletów

2022-05-05

Dnia 29 kwietnia 2022 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców rocznik 2009 i młodsi.

W mistrzostwach wzięło udziaÅ‚ 5 szkóÅ‚ tj: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 7, SP nr 12 i SP ze Szczytnik Duchownych. ChÅ‚opcy startowali w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piÅ‚eczkÄ… palantowÄ… i bieg na 1000 m. Reprezentacja naszej szkoÅ‚y w skÅ‚adzie: Piotr Gabryszak, Igor Zwiernik, Jakub Sobczak, Antoni Jankowski, Marcel Sieradzki i Oskar JÄ™drzejczak wywalczyÅ‚a 2 miejsce. Pierwsze miejsce przypadÅ‚o SP nr 12, natomiast 3 miejsce zajęła SP nr 2. a uwagÄ™ zasÅ‚uguje fakt, że najlepszym zawodnikiem mistrzostw okazaÅ‚ siÄ™ nasz uczeÅ„ Piotr Gabryszak, który uzyskaÅ‚ dla swojej drużyny 217 pkt. Opiekunami naszych medalistów byÅ‚y nauczycieli wychowania fizycznego p. Karolina Gruberska i Justyna Formalik.