Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - rok szkolny 2020/2021 zakończony!

2021-07-20

Dnia 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII oraz pożegnanie klas VIII.

Pomimo panujÄ…cej pandemii, ten rok obfitowaÅ‚ w istotne wydarzenia dla caÅ‚ej spoÅ‚ecznoÅ›ci szkolnej. CechowaÅ‚ siÄ™ wytężonÄ… pracÄ… oraz wysiÅ‚kiem, a wszystko to by pogÅ‚Ä™bić wiedzÄ™ i zdobyć nowe umiejÄ™tnoÅ›ci. Ostatni miesiÄ…c byÅ‚ czasem, gdy wszyscy doceniliÅ›my szkoÅ‚Ä™, nie tylko jako miejsce nauki, ale również jako miejsce spotkaÅ„, gdzie buduje siÄ™ relacje.

Koniec roku szkolnego to wyjÄ…tkowy czas dla ósmoklasistów, stajÄ… siÄ™ bowiem absolwentami. Po wielu latach pobytu w szkole, gdzie mieli możliwość zdobyć wiedzÄ™, ksztaÅ‚tować charakter, rozwijać pasjÄ™ oraz zainteresowania, opuszczÄ… mury ukochanej "Trójki", by rozpocząć kolejny etap edukacji. Absolwenci w czasie uroczystego apelu odebrali Å›wiadectwo, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiÄ…gniÄ™cia sportowe.

Drodzy absolwenci, życzymy Wam powodzenia, radoÅ›ci i samych sukcesów w dalszym odkrywaniu Å›wiata.

Szczególne podziÄ™kowania należą siÄ™ rodzicom uczniów za zaangażowanie w życie szkoÅ‚y.