Konkurs na stroik świąteczny i dar serca

2018-12-19

Tradycja jest najważniejszym i najcenniejszym dobrem, jakie możemy przekazać przyszłym pokoleniom. Nawiązując do niej ksiądz Maksymilian oraz panie katechetki Agnieszka Nowakowska i Katarzyna Wiernowolska zorganizowali konkurs "Świąteczny stroik bożonarodzeniowy".

W konkursie wziÄ™li udziaÅ‚ uczniowie od klasy trzeciej do ósmej, którzy przygotowali Å‚Ä…cznie aż 62 przepiÄ™kne prace. Wyróżnienia otrzymali: Jakub BigosiÅ„ski, MikoÅ‚aj Ignasiak, Marta Koczorowska, Wiktoria Wiernowolska, Franciszek Brenk, Krzysztof Gbur, Szymon Tomaszewski, Szymon Ewiak, Marta BeruÅ›, Dominika Centka i Julia Purol. Stroiki zostaÅ‚y przekazane osobom chorym i samotnym mieszkajÄ…cym na terenie parafii bÅ‚. MichaÅ‚a Kozala. W oczach tych osób pojawiÅ‚y siÄ™ Å‚zy wzruszenia i szczęścia. ZostaÅ‚y wypowiedziane sÅ‚owa serdecznych podziÄ™kowaÅ„ dla dzieci oraz ich rodziców.