Konkurs Piosenki Patriotycznej

2018-04-24

Amelia Popek, uczennica klasy 3b, zaj─Ö┼éa III miejsce w Mi─Ödzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej dla uczni├│w klas trzecich, organizowanym przez Szko┼é─Ö Podstawow─ů nr 2 w Gnie┼║nie. Gratulujemy!

Zanim Amelia wzi─Ö┼éa udzia┼é w finale konkursu, któremu przy┼Ťwieca┼éo has┼éo „Polska jako temat piosenek i pie┼Ťni patriotycznych”, w holu naszej szko┼éy odby┼éy si─Ö szkolne eliminacje. Przedstawiciele klas trzecich prezentowali utwory przed jury w sk┼éadzie: pani Anna Ka┼║mierska – nauczyciel muzyki oraz pani Anna Poremska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Laureatami szkolnego etapu zostali: I miejsce Amelia Popek kl. 3b (piosenka „Jeste┼Ťmy Polk─ů i Polakiem”), II miejsce Kinga Tomczak kl. 3d (piosenka „Niepodleg┼éo┼Ť─ç”), III miejsce Wiktor Majewski kl. 3c (piosenka „Jestem Polakiem”). Osoby nagrodzone otrzyma┼éy nagrody ksi─ů┼╝kowe i dyplomy. W finale mi─Ödzyszkolnym konkursu, który odby┼é si─Ö w Szkole Podstawowej nr 2 w Gnie┼║nie, 17 kwietnia, nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éa Amelia Popek, która „wy┼Ťpiewa┼éa” wysokie III miejsce. Szkolne eliminacje konkursu przygotowa┼éa pani Anna Poremska.