Międzynarodowa Wielkanoc

2021-03-10

Przed nami kolejne święta związane ze składaniem życzeń. Dlatego postanowiliśmy włożyć trochę pracy aby pielęgnować tradycję i wysłać własnoręcznie robione kartki wielkanocne do szkół partnerskich.

Z inicjatywy Pana Dyrektora RadosÅ‚awa Sobkowiaka, PaÅ„: Magdaleny Wityk, Joanny Paterki, Dagmary Ostrowskiej oraz Katarzyny Kaczmarek, uczniowie klasy 4-8 wÅ‚asnorÄ™cznie wykonywali kartki wielkanocne. W Å›rodku umieszczono życzenia w jÄ™zyku angielskim i niemieckim. "Z pewnoÅ›ciÄ… miÅ‚o jest dostać kartkÄ™ Å›wiÄ…tecznÄ…, a jeszcze przyjemniej rÄ™cznie wykonanÄ…"- dodaje Pani J. Paterka.Ponadto do akcji wÅ‚Ä…czyÅ‚o siÄ™ caÅ‚e grono pedagogiczne, przygotowujÄ…c oraz wysyÅ‚ajÄ…c specjalne życzenia. "Dzieci majÄ… możliwość rozwijać swojÄ… kreatywność, doskonalić jÄ™zyk angielski i niemiecki, poznać kulturÄ™ i zwyczaje innych krajów, budować Å›wiadomość europejskÄ… oraz nawiÄ…zać kontakty z uczniami ze szkóÅ‚ partnerskich" - tak caÅ‚Ä… akcjÄ™ podsumowuje Pan Dyrektor.