Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,O Złotą Stalówkę”

2023-04-26

XX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,O Złotą Stalówkę” pod Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Pana Tomasza Budasza

29 marca 2023 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego ,,O Złotą Stalówkę” pod Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Pana Tomasza Budasza. Do finału przystąpili uczniowie        z następujących gnieźnieńskich szkół: SP1, SP2, SP3, SP5, SP6, SP7, SP8, SP9, SP10, SP12, Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie, Katolickiej Szkoły Podstawowej ,,Rodzice-Dzieciom” oraz ze Szkoły Podstawowej Milenium. Naszą szkołę reprezentowali Mistrzowie Ortografii Aleksandra Kowalska i Olgierd Fejfer pod opieką polonistki Beaty Rewers-Krawczyk. Uczennica klasy 5a Aleksandra Kowalska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O Złotą Stalówkę”.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!