Mikołajkowy wieczór filmowy

2021-12-08

Dnia 7 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy wieczór filmowy, w którym udział wzięła klasa 2C wraz z wychowawczynią

Tuż przed godzinÄ… 17 uczniowie wyposażeni w koce, poduszki, piżamy, prowiant, ale przede wszystkim w doskonaÅ‚y nastrój, zgromadzili siÄ™ w Å›wietlicy szkolnej. Podczas wieczoru filmowego uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu pt. "ChÅ‚opiec zwany GwiazdkÄ…". W tej magicznej opowieÅ›ci o pochodzeniu ÅšwiÄ™tego MikoÅ‚aja pewien chÅ‚opiec (w towarzystwie udomowionej myszki renifera) wyrusza na spotkanie przygody i swojego ojca, który próbuje odnaleźć legendarnÄ… wioskÄ™ elfów. Podczas tego seansu nie zabrakÅ‚o przez wszystkich lubianej pizzy. MiÅ‚ym akcentem tego wieczoru byÅ‚o pamiÄ…tkowe zdjÄ™cie. Celem tego mikoÅ‚ajkowego spotkania byÅ‚a wzajemna integracja, zabawa, ale także zwrócenie uwagi dzieci, na to co dziÅ› jest tak ważne - drugi czÅ‚owiek. Temu wieczorowi towarzyszyÅ‚ Å›miech i przyjazna atmosfera, a jego uczestniczy czuli siÄ™ znakomicie w swoim towarzystwie. Mogli nawet poczuć siÄ™ jak w prawdziwym kinie. Zdecydowanie te spotkanie zostanie na dÅ‚ugo w naszej pamiÄ™ci.

Zarówno uczniowie, jak i wychowawczyni stwierdzili zgodnie, że ten wieczór okazaÅ‚ siÄ™ ogromnym sukcesem.