Mistrzostwo powiatu zdobyte!

2019-01-30

Po zdobyciu mistrzostwa Gniezna, nasi siatkarze skutecznie rywalizowali o tytuł najlepszych w powiecie gnieźnieńskim. Mamy powiatowe złoto!

Nasza dru┼╝yna wzi─Ö┼éa udzia┼é w Mistrzostwach Powiatu Gnie┼║nie┼äskiego w minipi┼éce siatkowej ch┼éopców. Organizatorem zawodów, które rozgrywane by┼éy w hali sportowej Szko┼éy Podstawowej nr 1 w Gnie┼║nie, by┼éa nauczycielka wychowania fizycznego pani Karolina Gruberska, natomiast s─Ödzi─ů by┼é pan Dawid Juncewski. Turniej rozgrywany by┼é w ramach ,,Igrzysk Dzieci” czyli uczniów urodzonych w 2006 roku i m┼éodszych. W mistrzostwach powiatu przy siatce spotka┼éy si─Ö dru┼╝yny: SP Trzemeszno, SP Czerniejewo i SP 3 Gniezno. Mecze rozegrano systemem „ka┼╝dy z ka┼╝dym” do dwóch wygranych setów 25 pkt, tie-break do 15 pkt. Po rozegraniu wszystkich meczy wy┼éoniono zwyci─Özc─Ö, którym okaza┼éa si─Ö reprezentacja ch┼éopców SP nr 3 w Gnie┼║nie, która wygra┼éa wszystkie swoje mecze 2:0. Druzyna wywalczy┼éa w ten sposób awans do Mistrzostw Rejonu Pozna┼ä Teren Wschód. Drugie miejsce zaj─Ö┼éa dru┼╝yna z Trzemeszna, a trzecie SP Czerniejewo.

Zwyci─Öska dru┼╝yna, której opiekunem jest pani Karolina Gruberska, zagra┼éa w sk┼éadzie: Krzysztof Szalaty, Igor Drza┼╝dzy┼äski, Jakub Szcze┼Ťniak, Robert Roszak, Karol K─Ödzierski, Khaled Orya, Bartosz Mal─Ögowski, Jakub Lisiecki, Szymon Tomaszewski.