Najlepsi recytatorzy wyłonieni

2016-04-18

W czwartek, 14 kwietnia, kolejny ju┼╝ raz spotkali si─Ö w naszej szkole uczniowie klas I-III aby uczestniczy─ç w Mi─Ödzyszkolnym Konkursie Recytatorskim.

Bardzo wysoki poziom prezentowanych utworów sprawi┼é, ┼╝e komisja mia┼éa trudno┼Ťci z wy┼éonieniem zwyci─Özców. Przeliczane kilkukrotnie g┼éosy pozwoli┼éy w ko┼äcu na ustalenie komu przyzna─ç I, II i III miejsce. Na poziomie klas pierwszych wygra┼éa Estera Tana┼Ť z SP 12, II miejsce zaj─Ö┼éa Gabriela Filipiak z SP 5, a III Amelia Popek z SP 3. W┼Ťród uczniów klas drugich wygra┼éa Nadia Szyma┼äska z SP 9, na drugim miejscu uplasowa┼é si─Ö Mateusz Ch┼éopicki z SP 3, a trzecie miejsce przypad┼éo Zofii Puk z SP 5. Najlepsz─ů z klas trzecich okaza┼éa si─Ö Magdalena Dziel z SP 6, drugie miejsce przyznano Adriannie Buczak z SP 9, trzecie miejsce zaj─Ö┼éa Kornelia Nowak z SP 5.
Konkurs przebieg┼é w mi┼éej i spokojnej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udzia┼é, a zwyci─Özcy oprócz dyplomów otrzymali nagrody ksi─ů┼╝kowe i drobne upominki.
Nad sprawn─ů organizacj─ů konkursu czuwa┼éy panie: Izabela Draheim i Blanka Szczepanowska.