Nareszcie koniec lekcji i prac domowych! - zakończenie roku szkolnego 2021/2022

2022-06-25

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII oraz pożegnanie klas VIII.

W pi─ůtek uczniowie Szko┼éy Podstawowej nr 3 im. ┼Üwi─Ötego Wojciecha w Gnie┼║nie uroczy┼Ťcie zako┼äczyli rok szkolny 2021/2022. Na placu przed szko┼é─ů zgromadzili si─Ö uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy administracji i obs┼éugi. Uczniowie, którzy odnie┼Ťli najwi─Öksze sukcesy w nauce z r─ůk p. Dyrektora Rados┼éawa Sobkowiaka otrzymali ┼Ťwiadectwa z wyró┼╝nieniem oraz nagrody ksi─ů┼╝kowe, a ich rodzice serdeczne gratulacje za bardzo wysokie wyniki w nauce swoich dzieci. W tym roku uczniów z "paskiem" by┼éo wielu.

Dla znacznej wi─Ökszo┼Ťci ten dzie┼ä by┼é nagrod─ů, a ┼Ťwiadectwa i wyró┼╝nienia to Wasza nagroda za ci─Ö┼╝k─ů prac─Ö przez ca┼éy rok szkolny. Wi─Ökszo┼Ť─ç czasu sp─Ödzili┼Ťmy w szkole i mamy nadziej─Ö, ┼╝e to nasze wspólne ┼╝yczenie, ┼╝eby przysz┼éy rok nie by┼é gorszy, a nauczania zdalnego w ogóle nie by┼éo - mówi┼é p. Dyrektor Rados┼éaw Sobkowiak.

Podczas uroczysto┼Ťci, uczniowie klas ósmych z┼éo┼╝yli uroczyste przyrzeczenie na zako┼äczenie szko┼éy podstawowej, po której nast─ůpi┼éo przekazanie sztandaru m┼éodszym uczniom.

Kochani Uczniowie klas ósmych !

Jeszcze raz ┼╝yczymy aby Wasz wysi┼éek i Wasza wytrwa┼éo┼Ť─ç w pog┼é─Öbianiu wiedzy i umiej─Ötno┼Ťci przynios─ů Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywisto┼Ťci szkolnej oraz w dalszym ┼╝yciu.

Nie bójcie si─Ö marzy─ç!