Nareszcie koniec lekcji i prac domowych! - zakończenie roku szkolnego 2021/2022

2022-06-25

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII oraz pożegnanie klas VIII.

W piÄ…tek uczniowie SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 im. ÅšwiÄ™tego Wojciecha w Gnieźnie uroczyÅ›cie zakoÅ„czyli rok szkolny 2021/2022. Na placu przed szkoÅ‚Ä… zgromadzili siÄ™ uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy administracji i obsÅ‚ugi. Uczniowie, którzy odnieÅ›li najwiÄ™ksze sukcesy w nauce z rÄ…k p. Dyrektora RadosÅ‚awa Sobkowiaka otrzymali Å›wiadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice serdeczne gratulacje za bardzo wysokie wyniki w nauce swoich dzieci. W tym roku uczniów z "paskiem" byÅ‚o wielu.

Dla znacznej wiÄ™kszoÅ›ci ten dzieÅ„ byÅ‚ nagrodÄ…, a Å›wiadectwa i wyróżnienia to Wasza nagroda za ciężkÄ… pracÄ™ przez caÅ‚y rok szkolny. WiÄ™kszość czasu spÄ™dziliÅ›my w szkole i mamy nadziejÄ™, że to nasze wspólne życzenie, żeby przyszÅ‚y rok nie byÅ‚ gorszy, a nauczania zdalnego w ogóle nie byÅ‚o - mówiÅ‚ p. Dyrektor RadosÅ‚aw Sobkowiak.

Podczas uroczystoÅ›ci, uczniowie klas ósmych zÅ‚ożyli uroczyste przyrzeczenie na zakoÅ„czenie szkoÅ‚y podstawowej, po której nastÄ…piÅ‚o przekazanie sztandaru mÅ‚odszym uczniom.

Kochani Uczniowie klas ósmych !

Jeszcze raz życzymy aby Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz w dalszym życiu.

Nie bójcie siÄ™ marzyć!