Nasi chłopcy trzeci w unihokejowych Mistrzostwach Gniezna

2019-10-31

Reprezentacja ch┼éopc├│w naszej szko┼éy zaj─Ö┼éa trzecie miejsce w rozegranych, w ramach ÔÇ×Igrzysk DzieciÔÇŁ, Mistrzostwach Gniezna Unihokeja.

W ┼Ťrod─Ö, 30 pa┼║dziernika, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 swoj─ů rywalizacj─Ö rozpocz─Öli hokei┼Ťci w ramach ,,Igrzysk Dzieci", którzy walczyli o Mistrzostwo miasta Gniezna. W rozgrywkach udzia┼é wzi─Ö┼éo 9 dru┼╝yn: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 7, SP nr 8, SP nr 9 oraz SP Milenium. Dru┼╝yny rywalizowa┼éy w 3 grupach systemem ka┼╝dy z ka┼╝dym i najlepsze 3 dru┼╝yny wchodzi┼éy bezpo┼Ťrednio do fina┼éu. Nasza reprezentacja wygra┼éa swoje mecze grupowe ze SP nr 7 1:0 i SP nr 8 4:0. Nasi m┼éodzi hokei┼Ťci w finale, po remisie 0:0 ze SP nr 6 i przegranej 2:0 z gospodarzem turnieju SP nr 2 wywalczyli III miejsce. Nasza waleczna dru┼╝yna wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie: Marcel Urbaniak, Marcel Sekula, Jan M┼éodzikowski, Filip Wegner, Krzysztof Kowalski, Khaled Orya, Brajan Ochotny, Nikodem Recki. Najlepsze dru┼╝yny otrzyma┼éy pami─ůtkowe medale i dyplomy. Opiekunami naszej wspania┼éej ekipy by┼éa pani Karolina Gruberska i pan Piotr ┼Ümigórski.