Nasi nauczyciele gośćmi ogólnopolskiego WEBINARU !

2023-03-13

W poniedziałek 13 marca 2023r. odbył się pierwszy webinar realizowany wspólnie z Laboratoria Przyszłości w praktyce przez firmę SKRIWARE.

Podczas spotkania uczestnicy mogli dowiecie się, jak zgłosić się po dostęp do darmowego pakietu treści od Skriware, jak zalogować się do Skriware Academy oraz - dzięki p. Magdalenie Małolepszej i p. Sebastianowi Kani na przykładzie żywcem wyjętym ze szkoły - jak najlepiej wykorzystać udostępnione bezpłatnie materiały edukacyjne ze Skriware Academy!

Przypominamy:

Magdalena MaÅ‚olepsza, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej SzkoÅ‚y Podstawowej nr 3 w Gnieźnie. Specjalista szkolny z zakresu Microsoftu 365. OpracowaÅ‚a i realizuje z klasÄ… pierwszÄ… innowacjÄ™ pedagogicznÄ… Zakodowana Klasa - której celem jest rozwijanie u uczniów uniwersalnych kompetencji poprzez eksperymentowanie i doÅ›wiadczanie wykorzystujÄ…c nowoczesne narzÄ™dzia dydaktyczne. OtrzymaÅ‚a szereg nagród dyrektora szkoÅ‚y oraz Prezydenta Miasta Gniezna.

Sebastian Kania, nauczyciel informatyki w Szkole Podstawowej w Gnieźnie. UkoÅ„czyÅ‚ studia na kierunku fizyka z informatykÄ… na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, wychowanie techniczne na Akademii Bydgoskiej. Uczestnik wielu konferencji, kursów i szkoleÅ„ pomocnych w codziennej pracy nauczyciela. Prowadzi kanaÅ‚ w serwisie YouTube, na których publikuje nagrane przez siebie filmy instruktażowe z materiaÅ‚ami z lekcji.