Nasza drużyna badmintona najlepsza w powiecie!

2019-11-09

Nasza dziewczęca drużyna badmintona zakwalifikowała się do finału Rejonu Poznań Wschód, po zdobyciu w znakomitym stylu mistrzostwa powiatu gnieźnieńskiego! Gratulacje!

W czwartek, 7 listopada, w obiekcie sportowym SzkoÅ‚y Podstawowej nr 8 odbyÅ‚y siÄ™ Mistrzostwa Powiatu GnieźnieÅ„skiego w drużynowym badmintonie, dziewczÄ…t i chÅ‚opców. Nasza drużyna po zwyciÄ™stwie w Mistrzostwach Miasta Gniezna walczyÅ‚a tym razem o Mistrzostwo Powiatu. DziewczÄ™ta z „trójki” miaÅ‚y do rozegrania jeden mecz ze SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… z Å»ydowa. Nasza reprezentacja w kategorii Igrzysk Dzieci zagraÅ‚a w skÅ‚adzie: Kinga Pietrzak, Monika KuczyÅ„ska i Tatiana Jankowska. DziewczÄ™ta po wygranej z SP Å»ydowo 3:0 zajęły I miejsce i tym samym zakwalifikowaÅ‚y siÄ™ do FinaÅ‚u Rejonu PoznaÅ„ Teren Wschód, który odbÄ™dzie siÄ™ 20 listopada. Gratulacje dla dziewczÄ…t i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekunem naszej drużyny byÅ‚a nauczycielka wychowania fizycznego pani Karolina Gruberska.