Nasza dru┼╝yna najlepsza w warcabach

2017-12-03

W poniedziałek, 27 listopada, odbyły się w naszej szkole kolejne mistrzostwa w warcabach klasycznych uczniów klas I-IV. W zmaganiach wzięło udział 16 zawodników.

Turniej, którego organizatork─ů by┼éa pani Ma┼égorzata Strzelecka, by┼é rozgrywany w kategoriach indywidualnych dziewcz─ůt i ch┼éopców oraz w kategorii dru┼╝ynowej. W┼Ťród dziewcz─ůt zdecydowanie najlepiej wypad┼éy zawodniczki ze Szko┼éy Podstawowej nr 12, które zaj─Ö┼éy wszystkie miejsca na podium. By┼éy to w kolejno┼Ťci: Martyna Hy┼╝a, Gabriela Basi┼äska i Oliwia Jakubowska. W kategorii ch┼éopców zwyci─Ö┼╝y┼é Khaled Orya (SP 3), przed Kacprem Kanke (SP Szczytniki Duchowne) i Filipem M┼éodzikowskim (SP 3). W klasyfikacji dru┼╝ynowej najlepsza by┼éa reprezentacja naszej szko┼éy. Na drugim miejscu uplasowa┼éa si─Ö dru┼╝yna Szko┼éy Podstawowej nr 12, a na trzecim – Szko┼éy Podstawowej w Szczytnikach Duchownych. Uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy i puchary. Nad prawid┼éowo┼Ťci─ů przebiegu turnieju czuwa┼é pan Leszek ┼üysakowski.