Nasze prace na Wielkopolskim Festiwalu Fotografii

2018-10-22

Wyróżnione fotografie konkursowe naszych uczniów zostały zaprezentowane na specjalnej wystawie oraz opublikowane w pamiątkowym albumie. Gratulujemy!

W czwartek, 18 października, laureaci zeszÅ‚orocznego konkursu „Oazy Zieleni” zorganizowanego przez PublicznÄ… BibliotekÄ™ PedagogicznÄ… w Poznaniu wraz z paniÄ… JadwigÄ… KierzenkowskÄ… wziÄ™li udziaÅ‚ w otwarciu wystawy zatytuÅ‚owanej „Wielkopolski Festiwal Fotografii im. I. ZjeżdżaÅ‚ki”, która odbyÅ‚a siÄ™ w Bibliotece Pedagogicznej w Gnieźnie. BiorÄ…c udziaÅ‚ w konkursie uczniowie: Zuzanna Szarwark, Natalia Piotrowicz, Marta MiÄ™kiszak, Jakub Lisiecki i Dawid FrÄ…tczak z kl 6b pod opiekÄ… pani Katarzyny Michalak wÅ›ród 46 szkóÅ‚ zdobyli wyróżnienie. Ich prace zostaÅ‚y zaprezentowane na tegorocznym festiwalu fotografii oraz opublikowane w pamiÄ…tkowym albumie prezentujÄ…cym wszystkie ważne wydarzenia fotograficzne w Wielkopolsce.