Nasze sztafety najlepsze!

2019-10-02

Sztafety naszych si├│dmo- i ├│smoklasist├│w, zar├│wno dziewcz─ůt, jak i ch┼éopc├│w, zaj─Ö┼éy pierwsze miejsca w mistrzostwach Gniezna i powiatu w sztafetowych biegach prze┼éajowych. Dobre lokaty w tych zawodach zaj─Öli tak┼╝e nasi m┼éodsi reprezentanci. Gratulujemy!

W ┼Ťrod─Ö, 25 wrze┼Ťnia, na terenie hipodromu Stada Ogierów w Gnie┼║nie odby┼éy si─Ö mistrzostwa Gniezna i powiatu gnie┼║nie┼äskiego w sztafetowych biegach prze┼éajowych. Zmagania toczono w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci rocznik 2007 i m┼éodsi oraz Igrzyska M┼éodzie┼╝y rocznik 2005/2006 z podzia┼éem na dru┼╝yny dziewcz─ůt i ch┼éopców. Ogromny sukces osi─ůgn─Ö┼éa nasza szko┼éa w sztafetach 10 x 1000m, gdzie zarówno dziewcz─Öta, jak i ch┼éopcy zdobyli I miejsce. Dru┼╝yna dziewcz─ůt wyst─ůpi┼éa w sk┼éadzie: Anna Czy┼╝ewska, Amelia Socha, Maja Ma┼ékowska, Zuzanna Jankowska, Marta Beru┼Ť, Martyna Stefa┼äska, Zuzanna Szymiczek, Wiktoria Krieger, Martyna Maciejewska, Julia Grzybowska, a zawodniczkami rezerwowymi by┼éy: Alicja Imbierowicz i Kornelia Ró┼╝ak. Zwyci─Ösk─ů sztafet─Ö ch┼éopców reprezentowali: Tobiasz Ratajczak, Karol Soppa, Igor Drza┼╝dzy┼äski, Krzysztof Szalaty, Igor Marzec, Franciszek Olasi┼äski, Robert Roszak, Krystian Minc, Karol Ko┼Ťmicki, Aleks Ma┼éecki. Zawodnikami rezerwowymi byli: Alex Matuszak oraz Kacper Splis.

Bardzo ┼éadnie zaprezentowali si─Ö równie┼╝ m┼éodsi biegacze na dystansie 8 x 800m. Sztafeta dziewcz─ůt w roczniku 2007 i m┼é. wywalczy┼éa III miejsce w sk┼éadzie: Wiktoria Bu┼éakowska, Monika Kuczy┼äska, Agnieszka Kami┼äska, Tatiana Jankowska, Ma┼égorzata Rakowska, Zuzanna Dworacka, Anna Miko┼éajczak, Zofia Imbierowicz, a zawodniczkami rezerwowymi by┼éy: Aleksandra Kowalczyk i Wiktoria Wegnerska. Ch┼éopcy w tej samej kategorii wywalczyli IV miejsce w sk┼éadzie: Jan M┼éodzikowski, Krzysztof Kowalski, Antoni Ossowski, Marcel Urbaniak, Szymon Stachowiak, Franciszek Kami┼äski, Krzysztof Gbur, Patryk Barszczewski, Mateusz Janiak, Filip M┼éodzikowski i Franciszek Brenk.

Dru┼╝yna dziewcz─ůt i ch┼éopców rocznik 2005/2006 zakwalifikowa┼éa si─Ö do Fina┼éu Województwa Wielkopolskiego, który odb─Ödzie si─Ö dnia 17 pa┼║dziernika w Poznaniu. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki na finale wielkopolskim. Opiekunami naszych wspania┼éych sztafet byli nauczyciele wychowania fizycznego: pani Karolina Gruberska, pan Piotr ┼Ümigórski i pan Artur Guzio┼éek.