Nie lękajcie się! XXI Dzień Papieski

2021-10-15

12.10.2021 roku w auli Centrum Formacyjno-Edukacyjnego mieszczącego się w budynku Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie odbyło się podsumowanie miejskich konkursów zorganizowanych z okazji XXI Dnia Papieskiego, który przebiegał pod hasłem: "Nie lękajcie się...".

WÅ›ród nagrodzonych znalazÅ‚o siÄ™ dwoje uczniów z naszej szkoÅ‚y. Hanna Sosna uczennica klasy V napisaÅ‚a piÄ™kny wiersz nawiÄ…zujÄ…cy do sÅ‚ów Jana PawÅ‚a II: "Nie lÄ™kajcie siÄ™..." i zajęła III miejsce wÅ›ród uczniów gnieźnieÅ„skich szkóÅ‚ podstawowych. MikoÅ‚aj Ignasiak uczeÅ„ klasy VII dokonaÅ‚ wÅ‚asnej analizy homilii wypowiedzianej przez Jana PawÅ‚a II w Rzymie 22.10.1978 i napisaÅ‚ refleksjÄ™ na temat sÅ‚ów "Nie lÄ™kajcie siÄ™, otwórzcie, otwórzcie na oÅ›cież drzwi Chrystusowi". SwojÄ… pracÄ… zajÄ…Å‚ II miejsce wÅ›ród uczniów gnieźnieÅ„skich szkóÅ‚ podstawowych.

Laureatom serdecznie gratulujemy.