Niezapomniana noc w... szkole

2016-11-07

Z piątku (4 listopada) na sobotę (5 listopada) grupa 22 członków Samorządu Uczniowskiego sprawdzała, co dzieje się w naszej ,,trójce" nocą. To było wspaniałe spotkanie integracyjne.

Zebraliśmy się o godzinie 19, w pełnym rynsztunku: małe co nieco na ząb, napoje, śpiwory, wygodne ubrania, szczoteczki do zębów oraz najważniejsze - dobre humory. Na początku, podczas zabawy w chowanego przejrzeliśmy najdrobniejsze zakamarki szkoły. Następnie zabawami sportowymi w sali gimnastycznej wypędziliśmy ewentualne ,,złe moce". Zmęczeni odpoczywaliśmy, posilając się pizzą z zaprzyjaźnionej pizzerii ,,Twoja". Po jedzeniu było dużo śmiechu podczas ,,Kalamburów". Dalej nocne oglądanie filmu na dużym ekranie, a następnie zabawy w ,,Twistera", też nie zostały zakłócone przez szkolne duchy. Zaznaczając naszą obecność, wspólnie stworzyliśmy plakat, który wisi w szkolnym holu. Baaardzo późno położyliśmy się spać. Na materacach gimnastycznych było wygodnie, ale chyba nawiedziły nas szkolne duszki, bo jeszcze długo słychać było szmery, szepty i dziwne dźwięki. Rano około godz. 7.30 zabraliśmy się za porządki i pakowanie. Zmęczeni, lecz zadowoleni po udanym spotkaniu integracyjnym, o godzinie 8 udaliśmy się do własnych domów. Meldujemy, że NOC W SZKOLE udała się! Relację z niezapomnianej nocy w szkole zdały nam opiekunki Samorządu Uczniowskiego: pani Justyna Formalik i pani Anita Gawron.