Pierwsze takie „otrzęsiny”

2018-12-17

Przedstawiciele „Krainy Wspaniałych” czyli uczniowie klas VII, przygotowali pod kierunkiem swych opiekunów krótką inscenizację oraz gry i zabawy. Wszystko po to, by wprowadzić czwartoklasistów do społeczności klas starszych w naszej szkole.

"Otrzęsiny" czwartoklasistów odbyły się 13 grudnia. Nasze „kociaki” zostały specjalnie na tę okazję ucharakteryzowane. Poczęstowaliśmy ich „kwaśnym eliksirem radości”, przeprowadziliśmy krótki test wiedzy na temat naszej szkoły. Nie obyło się również bez zabawy piłeczką. Na podsumowanie kociaki musiały „zdobyć” mleko od naszej Krasuli. Na koniec wszyscy zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem od Samorządu Szkolnego. – Dziękuję szczególnie klasom siódmym, które pomogły wszystko dopiąć na ostatni guzik. Bez ich pomocy na pewno by się nie udało. Mamy nadzieję, że impreza ta zapisze się na stałe do kalendarza imprez szkolnych – podsumowuje pani Izabela Kiełczewska, opiekunka Samorządu Uczniowskiego.