Podium dla naszych młodych piłkarzy w Mistrzostwach Gniezna w futsalu.

2021-11-27

W ostatni piątek listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Gniezna - Igrzyska Dzieci w piłce nożnej halowej.

Do rywalizacji przystÄ…piÅ‚o 5 reprezentacji ze szkóÅ‚: SP 3,, SP 5, SP 7, SP 8 oraz SP 12. Turniej zostaÅ‚ przeprowadzony systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu 10 spotkaÅ„ tytuÅ‚ Mistrza Gniezna wywalczyli gospodarze - SP 12, miejsce drugie przypadÅ‚o SP 8, natomiast trzecie miejsce zajęła nasza reprezentacja. CaÅ‚y nasz zespóÅ‚ spisaÅ‚ siÄ™ wyÅ›mienicie, tym bardziej, że z uwagi na kwarantannÄ™ zabrakÅ‚o kilku "cennych" zawodników z klasy 5b i 7a.

SP 3 w skÅ‚adzie: Sobczak Jakub, Zimróz Maksymilian, DomaÅ„ski RadosÅ‚aw, Sieradzki Marcel, Gabryszak Piotr, Krawczyk Krzysztof, Nowakowski PaweÅ‚.

Wielkie gratulacje!!!

Opiekunami zespoÅ‚u byli p. Karolina Gruberska i p. Piotr Åšmigórski.