Portret św. Mikołaja, czyli wyniki konkursu świetlicowego

2020-12-22

W okresie przedświątecznym, świetlica szkolna przeprowadziła plastyczny konkurs na portret św. Mikołaja dla klas 1-3.

Celem konkursu zorganizowanego przez P. Grażynę Paulus-Chmiel, P.Magdalenę Małolepszą, P. Anitę Gawron oraz P. Małgorzatę Strzelecką było rozbudzenie twórczej inwencji oraz kreatywności dzieci. Wzmacnianie wiary we własne możliwości, a także rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych. Ocenie podlegało ogólne wrażenie, pomysłowość, oryginalność oraz dokładność i sposób wykonania. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, a poziom prac był wyrównany, dlatego organizatorzy postanowili nagrodzić kilka prac "ex aequo".

Oto lista zwycięzców:

KLASY 1:

1. Patrycja Rybacka 1a

2. Nikola Kaczmarek 1b

3. Wiktoria Wieczorek 1c

KLASY 2:

1. Marika Budzyńska 2b

2. Franciszek Ochocki 2c

2. Aneta Drzażdżyńska 2c

3. Eryk Morawski 2c

3. Marcel Kuczyński 2c

WYRÓŻNIENIE dla Oliwiera Garstki z klasy 2c za sposób wykonania oraz bardzo oryginalną  pracę.

KLASY 3:

1. Aleksandra Kowalska 3a

2. Jagoda Nawrocka 3b

3. Antoni Skupin 3c

3. Wiktoria Borowa 3c

WYRÓŻNIENIE dla Leny Bakowskiej z klasy 3a za staranne i dokładne wykonanie swojej niebanalnej pracy.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy. Dyplomy oraz drobne upominki zostaną wręczone po powrocie do szkoły.